ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Всеукраїнська Рада Церков посилює співпрацю в наданні соціальної допомоги (ФОТО) PDF Друк E-mail
09.07.2014 14:44
Фото: Максим Васін, ІРС
 

КИЇВ – Глави Церков і релігійних організацій вирішили посилити спільні зусилля у наданні практичної, духовної та психологічної допомоги переселенцям зі Сходу України та Криму, а також людям похилого віку та іншим потребуючим.

З цього приводу відбулося обговорення під час засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яке відбулося 9 липня 2014 року під головуванням Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри УПЦ митрополита Онуфрія у приміщенні Мистецького Арсеналу, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Представники конфесій заслухали звіт Комісії ВРЦіРО у справах соціального служіння про результати роботи за останній час.

Свої пропозиції у сфері об’єднання зусиль церков у соціальній сфері озвучили присутні глави Церков та міжнародні експерти.

Всеукраїнська Рада Церков ухвалила звернення щодо ситуації на Сході України, в якому засудила релігійні переслідування віруючих та закликала “всіх, хто незаконно тримає зброю, скласти її та припинити кровопролиття”, а також якнайшвидше звільнити всіх заручників.

Окреме звернення глави конфесій України спрямували на адресу Глави держави, Прем’єр-міністра та голови Парламенту із закликом зберегти та забезпечити подальшу діяльність Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.

У цьому контексті глави конфесій висловили занепокоєння з приводу все більшого поширення засобами реклами, зокрема на телебаченні та біг-бордах, реклами алкогольних напоїв. Тому, на їх переконання, державі слід за участі громадськості упорядкувати інформаційний простір, щоб сприяти моральному вихованню дітей та оздоровленню суспільства.

Засідання завершилось передачею головування у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій до Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 Фоторепортаж – Максим Васін

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.

Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua   

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС