ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Міністр закордонних справ Держави Ізраїль та делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій обговорили актуальні питання двосторонніх відносин PDF Друк E-mail
19.10.2009 15:44

   Фото: www.inosmi.ru         
  
Зустріч ВРЦіРО з Міністром закордонних справ Держави Ізраїль

 
ЄРУСАЛИМ – Делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій вночі 19 жовтня прибула до аеропорту ім. Бен-Гуріона у м. Тель-Авів (Ізраїль) після чого відбула до єрусалимського готелю «Хар Ціон» («Mount Zion»). Виїзне засідання Ради розпочалось з офіційної зустрічі предстоятелей та повноважних представників українських Церков і релігійних організацій з Міністром закордонних справ Держави Ізраїль паном Авігдором Ліберманом, яка відбулась у першій половині дня у державній резиденції Міністра в Єрусалимі.

Як повідомив сьогодні Інституту релігійної свободи телефоном з Єрусалиму помічник Головного рабина м.Києва та України Геннадій Білорицький, під час зустрічі пан Авігдор Ліберман відзначив позитивний значення україно-ізраїльських відносин та їх поступове поглиблення. Він подякував представникам Української делегації та присутньому Послу України в Державі Ізраїль за виважену офіційну позицію України по відношенню до Держави Ізраїль на рівні Організації Об’єднаних націй (ООН).

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Ізраїль Ігор Тимофєєв подякував представникам Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій за проявлену ініціативу щодо розвитку україно-ізраїльських відносин та підсилення міждержавних зв’язків між двома державами. Український дипломат висловив вдячність пану Авігдору Ліберману, як представнику Держави Ізраїль, за плідну співпрацю на міждержавному рівні, в тому числі щодо створення сприятливих умов для звершення віруючими з України паломницьких візитів до Святої Землі та розвитку дружніх відносин між представниками обох народів.

Під час розмови представник Української Греко-Католицької Церкви митр. протоієрей Олекса Петрів попросив Міністра закордонних справ Держави Ізраїль поділитися з Україною величезним досвідом допомоги мігрантам, в тому числі в контексті трудової міграції, інтеграції та реінтеграції українських громадян. У відповідь пан Авігдор Ліберман заявив, що готовий надати українській стороні напрацювання в цій непростій сфері, які Держава Ізраїль набула за роки свого становлення. Він зауважив, що така допомога вже надавалась Ізраїлем об’єднаній Німеччині під час вирішення комплексу питань інтеграції населення в цій країні.

У ході зустрічі пан Авігдор Ліберман також заявив про зацікавленість у вирішенні питання спрощення візового режиму між Державою Ізраїль та Україною задля сприяння розвитку відносин між обома країнами.

Наприкінці зустрічі Головуючий у ВРЦіРО, Головний рабин м. Києва та України Яків Дов Блайх подякував Міністра закордонних справ Держави Ізраїль та Посла України в Державі Ізраїль за можливість таких двосторонніх міждержавних контактів та прийом у дружній атмосфері.

Згідно інформації ІРС від української сторони в зустрічі взяли участь члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Ізраїль Ігор Тимофєєв, голова Державного комітету України у справах національностей та релігій Юрій Решетніков і голова Правління «Інституту релігійної свободи» Олександр Заєць.

З боку Держави Ізраїль окрім Міністра закордонних справ також були присутні керівник ізраїльського Урядового бюро по зв'язках з єврейством колишнього Радянського Союзу та Східної Європи «Натів» пані Наомі Бен-Амі та інші ізраїльські дипломати.


Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua 

 
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС