ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Євангельські Церкви закликають на молитовні віче по всій Україні PDF Друк E-mail
14.03.2014 22:38

     Церкви закликають увесь народ України звернутися до Бога
 
КИЇВ – Закликаємо весь український народ взяти участь у заступницькій молитві за мир, єдність, цілісність та суверенітет України в неділю, 16 березня 2014 року.
 
Просимо провести в церквах та на центральних площах по всіх містах, селищах та селах нашої держави Молитовні Віче. Зокрема, у Києві воно відбудеться о 16:00 на Майдані Незалежності.

З таким закликом Рада Євангельських Протестантських Церков України звернулась до українців. Відповідне звернення глави Церков ухвалили на засіданні РЄПЦУ, яке відбулося 14 березня 2014 року під головуванням єпископа Анатолія Гаврилюка, повідомляє Інститут релігійної свободи.

“Засуджуючи військову агресію з боку Російської Федерації, закликаємо весь народ України, незалежно від віросповідання та ставлення до релігії, посилити молитви до Бога про відновлення миру та припинення провокацій, братовбивства та ескалації конфлікту у Криму та інших регіонах України”, – глави євангельських Церков України.

У зверненні наголошується, що нинішнє протистояння “у більшій мірі обумовлено поширенням  провокаційних матеріалів, а часто відвертої неправди про події в Україні та реального стану міжцерковних, міжетнічних та міждержавних відносин в українському суспільстві”.

Тому лідери євангельських Церков закликають до “взаємного прощення та примирення, покаяння перед Богом та один  одним”. Вони заохочують усіх до поширення в особистих розмовах та соціальних мережах “послання любові, закликаючи до  порозуміння та сприяючи доброму майбутньому України”.

“Звертаємось до Української влади з проханням долучитись до цієї ініціативи, звернувшись до Бога про мудрість та керівництво у звершенні державного управління в цей особливо важкий час для Української держави”, – зазначено у зверненні.

Довідка ІРС. Рада Євангельських Протестантських Церков України з 2005 року координує міжцерковний діалог 11 євангельських релігійних об'єднань та представляє біля 10 тисяч церковних громад євангельських християн України.    
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua      
 
УкраїнськаРусский

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС