ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

В світі


ПАРЄ представила нову редакцію проектів документів з легалізації одностатевих партнерств в Європі (доповнено) PDF Друк E-mail
17.03.2010 05:41
ПАРИЖ – У ході свого засідання 16 березня в Парижі Комітет Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) з правових питань та прав людини розглянув та ухвалив доопрацьовану редакцію проектів резолюції та рекомендації про дискримінацію на підставі сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Дані документи будуть представлені на голосування вже у квітні – на найближчій сесії ПАРЄ.
Детальніше...
 
Євросоюз займеться захистом прав християн, які потерпають від постійних утисків PDF Друк E-mail
02.03.2010 12:44
Італія – Європейський Союз має намір зайнятися захистом християн в країнах, де їх переслідують. Міністр закордонних справ Італії Франко Фраттіні повідомив, що до кінця квітня Євросоюз складе спеціальні настанови для посольств країн ЄС в тих державах, де мають місце гоніння на християн.
Детальніше...
 
Церква Шотландії виступила категорично проти прийнятого закону про право на евтаназію PDF Друк E-mail
16.02.2010 09:01
ЕДІНБУРГ, Шотландія – Церква Шотландії рішуче засудила прийнятий парламентом і опублікований нещодавно законопроект, що легалізує евтаназію. Закон пропонує надати право людині, яка страждає невиліковним захворюванням і відчуває нестерпні страждання, в мінімально болісній медичній формі передчасно припинити власне життя з метою завершення своїх страждань.
Детальніше...
 
Комісія США з міжнародної релігійної свободи висловила стурбованість релігійними утисками в Азербайджані PDF Друк E-mail
10.02.2010 08:56
ВАШИНГТОН – Комісія США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF) 2 лютого висловила стурбованість тим, що уряд Азербайджану продовжує порушувати свої міжнародні зобов'язання щодо забезпечення свободи релігії та переконань для жителів цієї країни, поряд з порушенням інших основних прав людини, таких як свобода мирних зібрань і доступ до інформації.
Детальніше...
 
Рішення Європейського суду про заборону розміщення хрестів у школах Італії неправомірно і має політичний характер, – декларація делегатів ПАРЄ PDF Друк E-mail
03.02.2010 14:19
СТРАСБУРГ, Франція – Група парламентарів – делегатів ПАРЄ заявила про неправомірність і політичний характер рішення Європейського Суду з прав людини про заборону розміщення хрестів та розп'ять Ісуса Христа в школах Італії. Вони стверджують, що розп'яття є не тільки релігійними символами, але також в цілому вважаються атрибутами італійської історії та самобутності. Про це йде мова в письмовій декларації, яка 27 січня була оприлюднена в ході січневої сесії Парламентської Асамблеї.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 21 з 31
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС