ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

В світі


ПАРЄ не змогла ухвалити резолюцію щодо легалізації одностатевих партнерств, в тому числі через опозицію Церков до цієї ініціативи PDF Друк E-mail
28.01.2010 11:20
СТРАСБУРГ, Франція – Делегати Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) 27 січня не змогли визначитись у питанні юридичного визнання одностатевих “шлюбів”. Попередня дискусія відбулась, але голосування по цьому питанню перенесено на квітневу сесію, чому в певній мірі сприяла і заява голови української делегації в ПАРЄ. Експерти вважають, що документ не ухвалили через опозицію до резолюції з боку Церков і релігійних організацій.
Детальніше...
 
Європарламент засудив погроми церков і агресію проти християн в Єгипті й Малайзії PDF Друк E-mail
22.01.2010 17:10
СТРАСБУРГ, Франція – Європейський Парламент 21 січня прийняв одразу три резолюції з прав людини. Одна з них стосується недавніх нападів на релігійні меншини в Єгипті й Малайзії, решта – порушень прав людини в Китаї та ситуації на Філіппінах. Зокрема Європарламент закликав єгипетський Уряд забезпечити безпеку і фізичну недоторканність коптських християн і представників інших релігійних меншин у цій країні.
Детальніше...
 
Протягом січневої сесії ПАРЄ розгляне низку питань щодо свободи релігії в Європі PDF Друк E-mail
16.01.2010 07:10
СТРАСБУРГ, Франція – Окрім пропозиції щодо легалізації одностатевих партнерств у державах – членах Ради Європи протягом січневої сесії 2010 року Парламентська Асамблея Ради Європи розгляне проект резолюції «Про свободу віросповідання та інші права людини для немусульманських меншин у Туреччині та мусульманської меншини у Фракії (Східна Греція)». Також європейські парламентарі планують порушити питання про суперечливе рішення Євросуду про заборону вивішування хрестів у школах Італії та про результати референдуму в Швейцарії про заборону будівництва нових мінаретів.
Детальніше...
 
Парламентська Асамблея Ради Європи за кілька днів має визначитись щодо свого відношення до моральності та легалізації одностатевих партнерств PDF Друк E-mail
14.01.2010 12:16
СТРАСБУРГ, Франція – Протягом січневої сесії 2010 року Парламентська Асамблея Ради Європи запланувала розглянути низку питань, які безпосередньо пов’язані зі свободою релігії у Європі та діяльністю релігійних організації у сфері захисту моральності у суспільстві. Один із пунктів проекту порядку денного сесії присвячений питанню дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.
Детальніше...
 
В Азербайджані в результаті пожежі повністю згоріла християнська церква: розслідується також версія навмисного підпалу PDF Друк E-mail
13.01.2010 12:01
БАКУ – 9 січня 2010 року в результаті пожежі було повністю знищено будівлю для богослужінь Християнської Церкви «Собор хвали» в столиці Азербайджану місті Баку. Пожежа завдала громаді істотних матеріальних збитків, оскільки було знищене усе наявне майно: сама споруда, дерев'яний настил, стільці та лавки і найбільш вартісне – звукову апаратуру. В даний час працівники МНС і правоохоронні органи розслідують інцидент, не виключаючи при цьому версію навмисного підпалу.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 22 з 31
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС