ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

В світі


Католики і православні мають намір виробити єдиний підхід до розвитку діалогу з Європейським Союзом PDF Друк E-mail
30.11.2009 12:21
Бельгія – Відбулася перша робоча зустріч глав представництв православних Церков при Європейському Союзі та генсека Комісії католицьких єпископських конференцій Європи (COMECE) священика Петра Мазуркевіча. 24 листопада у Брюсселі генсек COMECE ознайомив представників православних Церков з проектом пропозицій, підготовлених католиками. Сторони відзначили важливість історичного моменту, пов'язаного з набуттям чинності Лісабонського Договору, що відбудеться 1 грудня цього року.
Детальніше...
 
Громадяни Швейцарії проголосували на референдумі за введення заборони на будівництво мінаретів PDF Друк E-mail
30.11.2009 08:30
Швейцарія вводить заборону на будівництво мінаретів – згідно з офіційними підсумками референдуму, який пройшов 29 листопада, введення заборони підтримали 57% громадян країни, які мають право голосу. З ініціативою проведення референдуму з питання мінаретів виступила права Швейцарська народна партія (SVP). Представники партії бачать в мінаретах навіть не релігійний, а скоріше, політичний символ і закликають не допустити ісламізації країни.
Детальніше...
 
У Варшаві пройшла зустріч міжнародної екуменічної групи "Примирення" PDF Друк E-mail
23.11.2009 06:10
ВАРШАВА – З 19 по 21 листопада у приміщенні Польської Екуменічної Ради у Варшаві (Польща) відбулось чергове робоче засідання міжнародної екуменічної групи «Примирення в Європі – завдання церков в Україні, Білорусії, Польщі та Німеччини». Головною темою зустрічі стало обговорення структури групи «Примирення» та план її роботи на 2010 рік. Учасники обговорили майбутні виклики і перспективи розвитку Групи, в тому числі наступні актуальні теми для діалогу між Церквами.
Детальніше...
 
Держдепартамент США оприлюднив звіт про стан релігійної свободи в Україні за останній рік PDF Друк E-mail
30.10.2009 09:24
ВАШИНГТОН – Бюро демократії, прав людини та праці Державного департаменту США 26 жовтня оприлюднило щорічний звіт про оцінку та рівень забезпечення релігійної свободи в Україні. У ньому наголошується, що Конституція України гарантує свободу релігії та Уряд захищає це право, однак деякі релігійні групи зустрічаються з труднощами в реєстрації, придбанні чи оренді майна для своєї релігійної діяльності.
Детальніше...
 
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко зустрілась з Папою Венедиктом ХVІ та відвідала святі місця в Єрусалимі PDF Друк E-mail
21.10.2009 06:31
ВАТИКАНЄРУСАЛИМ – Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко здійснила візит до Ватикану та 16 жовтня була прийнята Папою Римським Венедиктом ХVІ. Розмова голови українського Уряду віч-на-віч з понтифіком тривала 50 хвилин та пройшла у приватній Папській бібліотеці. Після цього Юлія Тимошенко 17-18 жовтня здійснила приватний візит до Єрусалиму, де відвідала святі місця та помолилась біля Стіни плачу.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 23 з 31
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС