ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

В світі


Комісія США з міжнародної релігійної свободи взяла під моніторинг Індію через порушення прав релігійних меншин PDF Друк E-mail
20.08.2009 08:17
ВАШИНГТОН – Разом з публікацією в серпні 2009 року щорічної доповіді по Індії, Комісія США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF) помістила цю країну в свій «Моніторинговий список» з причини неадекватної реакції індійського уряду щодо захисту своїх релігійних меншин. Комісія США заявила, що введення постійного моніторингу щодо Індії обумовлено тривожним зростанням насильства, спрямованого проти релігійних меншин.
Детальніше...
 
Комісія США з міжнародної релігійної свободи отримала нового керівника PDF Друк E-mail
07.07.2009 15:32
ВАШИНГТОН – Леонард А. Лео, виконавчий віце-президент Федерального Товариства з дослідження законодавства та громадської політики, був обраний головою Комісії США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF), до складу якої до цього часу він входив у якості уповноваженого члена. З липня 2009 року він прийняв повноваження керівника Комісії від Феліс Гаєр, які будуть закріплені за ним протягом року.
Детальніше...
 
Всесвітня Рада Церков визначилася з двома кандидатами на пост генерального секретаря цієї організації PDF Друк E-mail
02.07.2009 11:15
ЖЕНЕВА, Швейцарія – У поширеній офіційній заяві Всесвітньої Ради Церков кандидатами на пост генерального секретаря Ради названі імена пастора Парка Сеонг-вон, професора пресвітеріанської семінарії в місті Кенсан (Південна Корея), і пастора Олафа Фюксе Твейта, генерального секретаря Ради з екуменічних і міжнародних відносин Церкви Норвегії (лютеранської). Спеціальний відбірковий комітет Ради вибрав цих кандидатів зі списку шести претендентів.
Детальніше...
 
Представники церков Німеччини вимагають відновити заборону на роботу магазинів по неділях в інтересах віруючих продавців PDF Друк E-mail
25.06.2009 11:25
ФРН – Представники католицьких і протестантських церков Німеччини звернулися із скаргою до Конституційного суду в Карлсруе, вимагаючи скасувати як неконституційний діючий в Берліні закон, який зобов'язав магазини працювати по неділях, повідомляє Die Welt. Представники церков заявляють, що закон порушує свободу віросповідання працівників магазинів, оскільки утрудняє для них відправлення недільних релігійних обрядів.
Детальніше...
 
Азербайджан: правозахисники стурбовані репресивними поправками до закону про релігію та вимогою перереєстрації всіх релігійних громад PDF Друк E-mail
04.06.2009 09:49
БАКУ – Як зазначила 3 червня правозахисна організація «Форум 18», в Азербайджані 31 травня 2009 року набула чинності нова репресивна редакція Закону про свободу віросповідання, а також поправки до кримінального та адміністративного кодексів країни. При цьому змінами вводяться нові види "порушень" з боку релігійних організацій, які, на думку правозахисників, уряд може застосовувати до неугодних йому громад в якості методу більш жорсткої цензури.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 25 з 31
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС