ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

В світі


В Європі запропонована нова етика міжкультурних відносин: не вважати богохульство злочином та не карати за образу почуттів віруючих PDF Друк E-mail
02.06.2009 13:45
СТРАСБУРГ, Франція – Європейська Комісія за демократію через право (Венеціанська Комісія) 28 травня 2009 року в Страсбурзі представила Комітету Міністрів Ради Європи річний звіт про свою діяльність у 2008 році. У документі, зокрема, згадується про рекомендації Комісії для Парламентської Асамблеї, які закликають не кваліфікувати богохульство як кримінальний злочин та не карати за образу релігійних почуттів віруючих.
Детальніше...
 
Парламент Латвії підтримав поправки до закону про реституцію церковної власності PDF Друк E-mail
28.05.2009 16:00
РІГА – 28 травня 2009 року Сейм Латвії у першому читанні концептуально підтримав поправки до Закону «Про повернення власності релігійним організаціям». Пропоновані зміни містять в собі перелік документів, які необхідні для посвідчення прав Церков і релігійних організацій на повернення об'єктів власності, відібраних незаконним шляхом у період радянського тоталітарного режиму.
Детальніше...
 
Віктор Ющенко провів зустріч з Вселенським Патріархом Варфоломієм I PDF Друк E-mail
20.05.2009 16:04
СТАМБУЛ, Туреччина – У рамках робочого візиту до Туреччини Президент України Віктор Ющенко провів зустріч із Вселенським Патріархом Варфоломієм I. Центральною темою розмови стала активізація контактів Вселенської патріархії з Україною. У цьому контексті було обговорено відкриття в Україні представництва Вселенської Патріархії у форматі церковного подвір'я або культурно-інформаційного центру Вселенського Патріархату.
Детальніше...
 
Рада з прав людини ООН закликає держави усунути будь-яку дискримінацію на основі релігії або переконань PDF Друк E-mail
20.05.2009 09:25
ЖЕНЕВА, Швейцарія – У ході 10-ої сесії Ради з прав людини ООН, яка відбулась 2-27 березня 2009 року в Женеві, було розглянуте широке коло питань, пов’язаних з дотриманням та захистом прав людини у світі. На розгляд сесії було внесено проект резолюції «Дискримінація на основі релігії та віросповідання та її вплив на забезпечення економічних, соціальних та культурних прав», який Рада з прав людини ухвалила за результатами голосування.
Детальніше...
 
Релігійні спільноти Азербайджану “шоковані” поправками до закону про релігії, схваленими парламентом країни PDF Друк E-mail
18.05.2009 10:00
БАКУ, Азербайджан – В останньому доступному тексті поправок до азербайджанського закону про релігії, схваленого парламентом країни 8 травня, говориться, що "закони, що стосуються релігійної свободи, – це Конституція, міжнародні зобов'язання, підписані Азербайджаном, цей закон і інші відповідні законодавчі документи". Однак новим законом владі надана безліч приводів, посилаючись на які вони можуть відмовити в реєстрації або заборонити релігійну організацію.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 26 з 31
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС