ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

заяви


Мінкультури заявляє про відсутність фактів захоплення храмів в Україні PDF Друк E-mail
02.04.2014 10:34
Департамент у справах релігій і національностей Міністерства культури України заявляє, що в Україні під час подій Євромайдану та після нього не було жодного захоплення храмів Української православної церкви. В нашій державі, відповідно до законодавства, самі громадяни визначають до якої Церкви їм належати.
Детальніше...
 
Конференція Європейських Церков підтримала Україну в прагненні суверенітету та цілісності PDF Друк E-mail
31.03.2014 13:35
Конференція європейських церков хоче запевнити, що всі дипломатичні і мирні засоби використовуються можновладцями, щоб суверенітет і територіальна цілісність України збереглися. Деякі з лідерів наших церков – членів (Конференції) роблять все можливе, щоб закликати свої уряди, Європейський Союз та інші багатосторонні установи активізувати дипломатичні зусилля в цьому напрямку і забезпечити міцність демократичного процесу в перехідний період.
Детальніше...
 
Патріарше звернення з приводу загрози вторгнення російських військ в Україну PDF Друк E-mail
28.03.2014 12:43
Наша сила, сила України – у єднанні. Щоби захопити наш дім та відібрати нашу свободу вороги видимі та їхні натхненники – диявол і його слуги,  хочуть зв’язати нас путами брехні, пропаганди, провокацій, підступів, паніки та ворожнечі. В наших силах – не дати нашим видимим і невидимим ворогам зробити це.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков щодо нормалізації суспільно-політичної ситуації в Україні PDF Друк E-mail
24.03.2014 14:26
ВРЦіРО позитивно оцінює факт стабілізації внутрішньої ситуації в країні, дій чинної влади для її осягнення та ще раз закликає усіх громадян нашої Держави відкидати надлишкову емоційність і сумлінно виконувати свої службові та громадянські обов’язки, суворо дотримуючись чинного українського законодавства.
Детальніше...
 
Звернення Предстоятеля УПЦ КП Патріарха Філарета з приводу російської анексії Криму PDF Друк E-mail
20.03.2014 11:17
Покликання Церкви – свідчити про правду. Тому необхідно дати моральну оцінку анексії, чи краще сказати – аншлюсу Криму, напередодні здійсненого Російською Федерацією.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 34
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС