ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Молитовні Віче на київському Майдані триватимуть до виборів президента (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
16.03.2014 20:56

     Церкви закликають увесь народ України звернутися до Бога
 
КИЇВ – Незважаючи на дощ і сильний вітер 16 березня 2014 року кілька тисяч християн зібралися на столичному Майдані Незалежності для молитви за мир, єдність, цілісність та суверенітет України.

У Молитовному Віче взяли участь члени Ради Євангельських Протестантських Церков України, яка виступила його організатором, а також представники УАПЦ та УГКЦ, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Відкрив захід єпископ Української автокефальної православної церкви Володимир (Черпак), який разом із усіма звершив молитву «Отче наш».

Також зі сцени на Майдані прозвучали слова з Євангелія та молитви, які звершили голова Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів В’ячеслав Нестерук, голова Церкви адвентистів сьомого дня Віктор Алєксєєнко, головуючий у РЄПЦУ Анатолій Гаврилюк та інші єпископи і пастори.

Завершив Молитовне Віче старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко. Він закликав усіх українців стати на фундамент віри та звернутися до Бога, від якого прийде допомога і перемога для України від навали російських агресорів.

Михайло Паночко запропонував щонеділі у післяобідній час збиратися на подібні молитовні віче до того часу, коли в Україні завершаться президентські вибори. Присутні на Майдані підтримали цю ініціативу.

 

Під час заходу пролунали пісні в виконанні молодіжного церковного хору євангельських християн з міста Львова та відомого музиканта Влада Канашина.

Організатори повідомили, що подібні молитовні віче сьогодні відбулися в багатьох містах і селах України, зокрема в Дніпропетровську, Херсоні, Донецьку,  Рівному, Сумах, Кривому Розі, Черкасах та Луцьку. А з наступної неділі спільні молитви за Україну плануються в усіх обласних центрах держави.
 
Фото і відеорепортаж Максим Васін
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua       
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Еmail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС