ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Експертна рада з питань свободи совісті Держкомнацрелігій проаналізувала розвиток державно-конфесійних відносин в Україні PDF Друк E-mail
24.03.2009 17:56
КИЇВ – 24 березня 2009 року у Києві відбулось засідання Експертної ради з питань свободи совісті Державного комітету України у справах національностей та релігій, яке проходило під головуванням голови Комітету Олександра Сагана. Під час зустрічі експерти проаналізували розвиток державно-конфесійних відносин і релігійно-церковного комплексу в Україні у 2008 році.

Учасники засідання ознайомились з результатами законотворчої роботи Департаменту у справах державно-конфесійних відносин та забезпечення свободи совісті Держкомнацрелігій та обговорили напрямки його подальшої роботи в цій сфері. Зокрема мова йшла про проект Концепції державно-конфесійних відносин в Україні, нову редакцію Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» та про законопроект про повернення у власність та передачу у користування релігійним організаціям культових будівель.

Директор Департаменту, член Експертної ради  Юрій Решетніков також представив присутнім інформацію щодо розгляду Верховною Радою України проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів (реєстр. № 2729). Як повідомлялось раніше, у теперішній час в Парламенті триває розгляд зазначеного законопроекту.

До складу Експертної ради з питань свободи совісті Держкомнацрелігій входять фахівці державних органів влади, експерти громадських організацій та представники наукових кіл України.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua   
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС