ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Робоча група при Держкомнацрелігій завершила попередню підготовку нової редакції Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” PDF Друк E-mail
01.07.2009 12:38

   Фото: www.irs.in.ua
  
Підготовлена нова редакція Закону про свободу совісті

 
КИЇВ – 30 червня 2009 року за участі голови комітету Юрія Решетнікова відбулось засідання Робочої групи при Державному комітеті України у справах національностей і релігій з розробки нової редакції Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації». Фахівці, експерти та представників конфесій провели заключну зустріч з метою обговорення окремих деталей підготовленого законопроекту перед його поданням на погодження до міністерств і відомств.

Під час засідання члени Робочої групи торкнулись окремих аспектів процедури реєстрації релігійних організацій та їх господарської діяльності. Також були обговорені положення відносно задоволення релігійних потреб військовослужбовців, пацієнтів медичних закладів та осіб, що тримаються під вартою чи відбувають покарання.

У ході зустрічі голова Держкомнацрелігій Юрій Решетніков повідомив членів Робочої групи, що доопрацьована ними нова редакція Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» відповідно до регламенту Кабінету Міністрів України найближчим часом буде спрямована на погодження до міністерств та відомств, які мають надати свою оцінку запропонованій редакції Закону. Разом з цим, учасники засідання дійшли висновку про необхідність продовження роботи у форматі Робочої групи після того, коли в продовж літа від центральних органів виконавчої влади надійдуть пропозиції та зауваження до законопроекту, задля їх належного опрацювання

Нагадаємо, що згідно з Орієнтовним планом законопроектних робіт на 2009 рік, затвердженим розпорядженням Кабміну №185-р від 18.02.2009 року, до листопада Держкомнацрелігій має розробити нову редакцію зазначеного Закону. Метою цих змін є потреба у “забезпеченні зміцнення правових засад свободи совісті та віросповідання України”.


Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua  
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС