ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Держкомнацрелігій затвердив звіт про стан та тенденції розвитку державно-церковних відносин у 2009 році (оновлено) PDF Друк E-mail
25.03.2010 05:45

   Фото: прес-служба Держкомнацрелігій   
  
Держкомнацрелігій затвердив звіт про релігійну ситуацію

 
КИЇВ – Колегія Державного комітету України у справах національностей і релігій 24 березня затвердила «Інформаційний звіт за 2009 рік про стан і тенденції розвитку релігійної ситуації та державно-церковних відносин в Україні», про це повідомляє Інститут релігійної свободи.

Комітет оприлюднив даний документ на офіційному своєму офіційному сайті.

Інформаційний звіт аналізує основні тенденції, динаміку змін та перспективи розвитку релігійної мережі України, кадрове та матеріальне забезпечення Церков і релігійних організацій. В звіті також приділено увагу міжнародній та соціально-гуманітарній діяльності релігійних організацій, аналізується стан дотримання чинного законодавства про релігію і Церкву, реалізація державної політики в сфері свободи совісті та віросповідання.

Крім цього, члени колегії Держкомнацрелігій розглянули релігійну ситуацію у Львівській області та заслухали з цього приводу Романа Кураша, начальника Відділу у справах релігій і національностей Львівської облдержадміністрації. За його словами, Львівщина має найвищий показник почергового використання храмів та інших культових будівель представниками різних Церков, що свідчить про позитивний приклад міжконфесійного порозуміння та толерантності у регіоні.

Учасники засідання також звернули на проблему збереження храмів Львівщини, які є пам’ятками культури. Задля поліпшення ситуації колегія Держкомнацрелігій вирішила вжити низку заходів профілактичного характеру.  

Нагадаємо, що раніше Держкомнацрелігій затвердив та оприлюднив щорічні статистичні дані про розвиток релігійної мережі в Україні та про забезпеченість Церков культовими спорудами станом на 1 січня 2010 року.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua
 
теги: Держкомнацрелігій
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС