ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Експертна рада з питань свободи совісті при Держкомнацрелігій проаналізувала зміни релігійної ситуації в Україні PDF Друк E-mail
26.03.2010 06:03

   Фото: прес-служба Держкомнацрелігій   
  
Відбулось засідання Експертної ради при Держкомнацрелігій

 
КИЇВ – 24 березня 2010 року відбулось засідання Експертної ради з питань свободи совісті при Державному комітеті України у справах національностей та релігій, яке проходило під керівництвом заступника голови Комітету Миколи Новиченка. Під час зустрічі експерти проаналізували розвиток  релігійно-церковного комплексу та державно-конфесійних відносин в Україні у 2009 році, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Учасники засідання ознайомились з Інформаційним звітом за 2009 рік про стан і тенденції розвитку релігійної ситуації та державно-церковних відносин в Україні, який напередодні затвердила колегія Держкомнацрелігій, та проаналізували статистичні дані Комітету про мережу Церков і релігійних організацій в Україні станом на початок року.

Присутні також обговорили релігійну ситуацію в АР Крим. Крім цього, у контексті оновлення чинного законодавства України йшла мова про проект Концепції державно-конфесійних відносин в Україні, нову редакцію Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» та про законопроект про повернення у власність та передачу у користування релігійним організаціям культових будівель.

Нагадаємо, що до складу Експертної ради з питань свободи совісті при Держкомнацрелігій входять фахівці державних органів влади, експерти громадських організацій та представники наукових кіл України.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua
 
теги: Держкомнацрелігій
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС