ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Українська Асоціація релігійної свободи висловила занепокоєння погіршенням міжцерковних стосунків PDF Друк E-mail
03.11.2010 13:48

   Фото: www.irs.in.ua 
  
Відбулось засідання Ради директорів УАРС

 
КИЇВ – 25 жовтня у приміщенні Інституту філософії НАН України відбулось засідання Ради директорів Української Асоціації релігійної свободи (УАРС), повідомляє Інститут релігійної свободи.

Учасники наради провели аналіз стану релігійної свободи в Україні. Рада директорів УАРС висловила занепокоєння погіршенням міжконфесійних стосунків, причиною якої вважає особливе ставлення представників влади до однієї Церкви та фактичну дискримінацію усіх інших.

Експерти також відзначили, що підготовка нової редакції Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» відбувається не достатньо публічно та без обговорення його положень у широкому колі зацікавлених осіб – представників Церков і релігійних організацій, експертів та віруючої громадськості.

Крім цього, учасники засідання проаналізували результати участі та організації членами УАРС різноманітних заходів з проблематики релігійної свободи: науково-практичних конференцій, круглих столів, Днів релігійної свободи в різних містах. Керівництво Асоціації як найбільш значущу відзначило Міжнародну наукову конференцію «Свобода релігії і демократія: старі і нові виклики», яка 5-6 серпня проходила у Києві.

Слід зазначити, що у квітні 2011 року Українська Асоціація релігійної свободи буде святкувати 10-річчя від часу свого заснування. Рада директорів УАРС вирішила з цієї нагоди провести ювілейну конференцію і видати буклет, присвячений діяльності Асоціації.

УАРС також вирішила долучитися до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Регіональний вимір міжконфесійних і державно-церковних відносин», яка 25-26 листопада відбудеться у Хмельницькому. Окрім виступів членів Асоціації під час цього заходу, УАРС планує організувати Круглий стіл за участі представників Церков і релігійних організацій області.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua
 
теги: УАРС

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС