Институт религиозной свободы, г.Киев

Заявления, обращения
Глава УГКЦ Святослав: Закликаю владу перестати говорити з народом мовою сили та репресивних механізмів! PDF Печать E-mail
21.01.2014 17:46
В ім’я збереження соборної України, в ім’я її майбутнього закликаю владу прислухатися до вимог свого народу, перестати говорити з ним мовою сили та використання репресивних механізмів!
Подробнее...
 
Єпископ В'ячеслав Нестерук: Закликаємо всі сторони конфлікту перейти від слів до конкретних дій задля примирення PDF Печать E-mail
21.01.2014 17:00
Закликаємо всі сторони конфлікту перейти від слів до конкретних дій задля примирення. Народний гнів та обман і свавілля щосекунди нарощує оберти. Хоча народ зневірився у спроможності достукатися до влади мирним шляхом, ми бачимо розв’язання проблеми у негайному діалозі влади і опозиції.
Подробнее...
 
Єпископ Михайло Паночко: Звертаюся до кожного стати людьми заступницької молитви та носіями Божого миру PDF Печать E-mail
21.01.2014 16:33
Зважаючи на ескалацію протистояння, що відбувається в місті Києві вже другу добу поспіль, звертаюся до кожного з вас, християн України, з молитовною ініціативою – стати людьми заступницької молитви та носіями Божого миру.
Подробнее...
 
Патріарх Філарет закликав В.Януковича і опозицію невідкладно розпочати прямі переговори для виходу з кризи PDF Печать E-mail
21.01.2014 16:00
Суспільство наближається до межі, за якою – громадянська війна. Тому Церква закликає Президента, як главу держави, і опозицію невідкладно розпочати прямі, і що найважливіше – плідні переговори для досягнення виходу з кризи.
Подробнее...
 
Заява Глави УГКЦ з приводу листа Мінкультури України щодо релігійної діяльності на Євромайдані PDF Печать E-mail
15.01.2014 12:56
Уперше за часи незалежності України пролунала погроза щодо «припинення діяльності відповідних релігійних організацій» УГКЦ.
Подробнее...
 
Заява УПЦ КП з приводу листа Міністерства культури до Глави УГКЦ PDF Печать E-mail
14.01.2014 12:09
Очевидно, що на Майдані Незалежності в Києві, про який йдеться у листі, ані священнослужителі УГКЦ, ані священнослужителі інших законно діючих Церков і релігійних організацій, своєю молитвою та пастирським служінням не вчиняють злочину самі та не закликають до злочинної діяльності інших.
Подробнее...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією в Україні PDF Печать E-mail
10.12.2013 14:33
Звертаємося до діючої влади з закликом забезпечити конституційні права і свободи громадян, не застосовувати силу щодо мирних зібрань, взяти до уваги вимоги протестувальників, а також провести неупереджене розслідування випадків провокацій та силового протистояння і покарати винних.
Подробнее...
 
Обращение Совета Евангельских Протестантских Церквей Украины по поводу последних общественных событий PDF Печать E-mail
02.12.2013 16:31
Совет Евангельских Протестантских Церквей Украины категорически осуждает факты насилия и особой жестокости по отношению к участникам мирных акций протеста теми представителями власти, которые наоборот призваны защищать конституционные права граждан. Так же недопустимым является организация и попустительство провокациям, направленных на радикализацию общественных протестов и физические столкновения.
Подробнее...
 
Совет Церквей призывает власти и участников общественных протестов сохранять их мирный характер PDF Печать E-mail
26.11.2013 19:21

КИЕВ – Участники общественных акций, которые в последние дни проводятся в Украине, должны сохранять мирный характер своих действий.
Подробнее...
 
Резолюція II Всеукраїнського конгресу вчителів предметів духовно-морального спрямування PDF Печать E-mail
11.11.2013 18:30
18-19 жовтня 2013 року у Києві в рамках VІ Міжнародного форуму «Простір гуманітарної комунікації» відбувся ІІ Всеукраїнський конгрес вчителів предметів морально-духовного спрямування, в якому взяли участь науковці, педагоги, представники різних конфесій. Вашій увазі пропонуємо текст його підсумкового документу.
Подробнее...
 
Обращение украинских Церквей и религиозных организаций по поводу дискуссии о европейских ценностях в Украине PDF Печать E-mail
30.09.2013 11:05

Сейчас Украина стоит перед выбором пути своего дальнейшего развития. По нашему мнению, будущее Украины естественно обусловлено нашими историческими корнями – быть независимым государством в кругу свободных европейских народов.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 16

Поддержите правозащитную деятельность Института религиозной свободы:

УкраїнськаРусский

cледить за новостями   присоединяйся!

Подпишитесь на рассылку самых важных новостей ИРС:

Блог Максима Васина

Регистрация церквей по-новому

Юридические ответы на вопросы о принятом законопроекте № 4128-д и новой процедуре регистрации церквей.

Доклад ИРС

Доклад "Свобода вероисповедания под прицелом"

Российский террор на оккупированных территориях Восточной Украины.

Контакты

Почтовый адрес:
Украина 01001, 
г. Киев-1, а/я 471–В
Институт религиозной свободы
Отправить письмо в ИРС