Институт религиозной свободы, г.Киев

Заявления, обращения
Лист Помісного Собору УПЦ Київського Патріархату до керівництва держави PDF Печать E-mail
01.07.2013 11:00
Принципові зміни до законодавства, яке регулює діяльність релігійних організацій в Україні, повинні вноситися лише після подолання існуючого розділення найбільшої в нашій країні Церкви – Православної, на основі консенсусної підтримки подібного законопроекту з боку Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.
Подробнее...
 
Декларація Собору УПЦ КП про негативне ставлення до гріха содомії (гомосексуалізму) і його пропаганди у суспільстві PDF Печать E-mail
29.06.2013 21:21
Церква стривожена спробами прийняти в українському парламенті закон, який би забороняв так звану дискримінацію за "сексуальною орієнтацією", та закликає парламентарів утриматися від схвалення подібних законодавчих ініціатив.
Подробнее...
 
Звернення Волинської ради Церков щодо 70-ліття Волинської трагедії PDF Печать E-mail
26.04.2013 16:56
Закликаємо і українців, і поляків ще раз сказати: «Простіть нас, і ми вас прощаємо, а ланцюг зла, що тягнувся стільки століть, перериваємо добрими вчинками». Так маємо казати, так маємо навчати дітей і внуків, так маємо діяти.
Подробнее...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков до Президента В.Ф.Януковича щодо актуальних питань державно-конфесійних відносин в Україні PDF Печать E-mail
23.04.2013 15:22
Від імені Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) засвідчуємо Вам бажання налагодити постійний діалог з Главою держави та урядовими структурами, який покликаний сприяти утвердженню в Україні свободи віросповідання, високих моральних цінностей та розвитку соціального служіння церков і релігійних організацій.
Подробнее...
 
Итоговое коммюнике по поводу визита делегации Всеукраинского Совета Церквей в Брюссель (6-7 марта 2013 г.) PDF Печать E-mail
22.04.2013 12:13
Выражая удовлетворение по поводу успешного визита своей делегации 6-7 марта 2013 года в Брюссель и подводя итоги проведенных встреч, Всеукраинский Совет Церквей и религиозных организаций отмечает следующее.
Подробнее...
 
Синод УПЦ просить В.Януковича про низку законодавчих змін з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі PDF Печать E-mail
18.03.2013 18:39
У цей ювілейний рік ми пропонуємо замислитися над подальшим вдосконаленням взаємин між Церквою і Українською державою. Направляємо Вам наші пропозиції щодо вирішення актуальних питань державно-церковної взаємодії в сучасній Україні.
Подробнее...
 
Синод УПЦ закликає Президента Януковича не відмовлятись від традиційних християнських моральних норм PDF Печать E-mail
18.03.2013 15:56
Звернення Священного Синоду УПЦ з приводу проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні».
Подробнее...
 
Резолюція щодо вдосконалення душпастирської опіки в місцях позбавлення волі PDF Печать E-mail
14.12.2012 19:14
Особливості морального стану неповнолітніх засуджених та осіб, що перебувають у місцях попереднього ув’язнення, потребують з боку тюремного духовенства надзвичайних зусиль для піднесення їхнього релігійного життя.
Подробнее...
 
Христианские Церкви обратились к новоизбранным народным депутатам Украины PDF Печать E-mail
12.12.2012 13:14
Желаем вам быть мудрыми, чтобы уметь различать правду и ложь, хорошее и плохое – ведь если каждый человек должен стремиться к достижению мудрости, которая есть дар от Бога, тем более мудрость нужна тем, кто стоит во главе народа и создает его законы.
Подробнее...
 
Власть начала наступление на религиозную свободу, – заявление Объединенной оппозиции «Батькивщина» PDF Печать E-mail
17.11.2012 23:27
Вопреки обращению Церквей и религиозных общин, заверениям представителей действующей власти и личным обещаниям Виктора Януковича, Партия регионов и ее сообщники приняли в Верховной Раде законопроект № 10221, который не просто наносит вред религиозным организациям Украины, но и подрывает фундаментальные принципы существования в ней свободы совести.
Подробнее...
 
Открытое письмо общественности к Президенту Украины о недопущении ограничения свободы вероисповедания PDF Печать E-mail
30.10.2012 09:00

Мы, представители правозащитных и других общественных организаций и научных институций, выражаем Вам свою обеспокоенность в связи с принятием парламентом 16 октября 2012 года закона о внесении существенных изменений в Закон Украины «О свободе совести и религиозных организациях» (проект № 10221), который в случае вступления в силу создаст значительные препятствия в реализации конституционного права граждан на свободу вероисповедания.
Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 16

Поддержите правозащитную деятельность Института религиозной свободы:

УкраїнськаРусский

cледить за новостями   присоединяйся!
RSS-новости. Email рассылка: рус.укр.

Блог Максима Васина

Регистрация церквей по-новому

Юридические ответы на вопросы о принятом законопроекте № 4128-д и новой процедуре регистрации церквей.

Доклад ИРС

Доклад "Свобода вероисповедания под прицелом"

Российский террор на оккупированных территориях Восточной Украины.

Контакты

Почтовый адрес:
Украина 01001, 
г. Киев-1, а/я 471–В
Институт религиозной свободы
Отправить письмо в ИРС