ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Заяви, звернення
Юлія Тимошенко: я прошу Господа, щоб Він благословив Україну PDF Друк E-mail
05.02.2010 16:54
Виступ кандидата на посаду Президента України, чинного Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко перед спільною Молитвою за Україну, яку звершили 5 лютого на Софійській площі в Києві представники різних християнських Церков.
 
"Ми сьогодні зібралися для того, щоб об’єднатися в молитві до Бога. Молитва – це є розмова з Господом, щира і відкрита. Розмова, яка зміцнює нашу душу, зміцнює наш дух, зміцнює нашу віру", – заявила Юлія Тимошенко. 
Детальніше...
 
Віктор Янукович: Бог, як і Україна, один, а конфесій, як і шляхів до Господа – багато PDF Друк E-mail
02.02.2010 12:31
"Україна – християнська держава. Історично так склалося, що на нашій землі жили і мирно співіснували різні конфесії. Понад те, ми справді європейська держава з високим рівнем міжконфесійної толерантності", – так прокоментував питання міжконфесійних відносин у нашій державі кандидат у Президенти України Віктор Янукович. Cвоє завдання як Президента України Віктор Янукович бачить насамперед у сприянні духовного розвитку народу та налагодженні справді міжцерковного діалогу, сприянні побудові храмів, – повідомляє прес-служба Партії регіонів.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до українського народу з нагоди другого туру виборів Президента України PDF Друк E-mail
01.02.2010 09:06
7 лютого відбудеться другий тур виборів Глави нашої держави. Це – важлива суспільна подія...
В світі немає держави без керівництва. Якщо ми будемо байдужі до вибору Президента або проголосуємо проти всіх – ми втратимо свій шанс, а вибір все одно буде зроблений, але вже без нашої участі. Цього не можна допустити, адже реалізація права вибору – це громадянський обов’язок. За підсумками виборів один з двох кандидатів на посаду Президента України очолить нашу державу. Від голосу кожного з вас значною мірою залежить – хто це буде. Тому прийдіть на виборчу дільницю і проголосуйте!
Детальніше...
 
Звернення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з нагоди другого туру виборів Президента України PDF Друк E-mail
27.01.2010 07:50
7 лютого 2010 р. відбудеться голосування у другому турі виборів Президента України. Український народ з двох кандидатів повинен обрати людину, яка на наступний термін очолить нашу державу. Це – важливий і відповідальний вибір. Адже від особи Глави держави багато в чому залежить той шлях, яким суспільство і країна йтимуть у своєму розвитку протягом наступних років.

Церква не втручається у політичний процес, але Церква не існує поза життям суспільства. Тому Церкві, віруючим не може бути байдуже – хто очолить Україну. Ми хочемо, щоби була обрана найбільш гідна особа, людина, яка би достойно керувала державою та гідно представляла її у міжнародних відносинах.

Детальніше...
 
Звернення Синоду Єпископів УГКЦ до вірних Української Греко-Католицької Церкви та людей доброї волі з нагоди другого туру виборів Президента України PDF Друк E-mail
25.01.2010 14:01
7 лютого 2010 року Божого відбудеться другий тур виборів Президента України. Перший тур, в якому ми нещодавно взяли участь і могли вибирати серед багатьох кандидатів, став проміжним. Тому під час другого туру відбудеться остаточний вибір і він стане дуже важливою подією для нашої держави.
 
Наш народ повинен розуміти, що можливість вільно, без зовнішнього примусу вибирати керівника держави є для нас великим привілеєм. Водночас ця свобода становить для нас святий громадянський обов’язок. Тому бажаємо з нагоди Президентських виборів звернути вашу увагу на відповідальність, яку кожен українець повинен проявити у зв'язку з цією важливою подією, та на потребу молитви до Господа.

Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до українського народу з приводу виборів Президента України PDF Друк E-mail
21.12.2009 07:02
Через місяць в Україні відбудуться чергові вибори Глави держави. Це – важлива подія для країни та суспільства. Від того, як пройдуть вибори, і яким буде їхній результат, залежить шлях, яким прямуватиме Україна в наступні роки.
Ми віримо, що буття людей, народів та країн спрямовується Богом. Але і від кожного з нас залежить, яку дорогу – правди чи омани, добра чи зла – ми обираємо. Всевишній дав нам свободу вибору, але разом з нею поклав на нас відповідальність за його наслідки.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо убезпечення дорожнього руху PDF Друк E-mail
10.11.2009 08:49
Звернення ухвалено 19 жовтня 2009 року на виїзному засіданні в Єрусалимі усіма присутніми членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.
 
Вважаємо своїм обов’язком привернути увагу держави і суспільства до проблеми смертності й травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод, яка сьогодні в Україні є особливо гострою. Більше того, ця проблема вже тим чи іншим чином торкнулася кожного з нас. Адже всі ми, наші рідні чи близькі хоч раз в житті були свідками тих жахіть, що спричинені порушенням правил дорожнього руху.
Детальніше...
 
Звернення керівників християнських Церков України щодо ситуації українських трудових мігрантів PDF Друк E-mail
14.10.2009 13:45
Християнству завжди було притаманна допомога подорожуючому. До мігрантів ми також могли би застосувати слова Спасителя Ісуса Христа: "Я голодував був і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви.... Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили" (Мт. 25:35, 40). Протягом останніх років спостерігаємо неймовірне зростання потреби послужити нашим співвітчизникам, а часто-густо навіть знайомим і близьким, котрі в силу обставин були змушені залишати свої домівки та вирушати за кордон у пошуках заробітку для утримання своєї сім’ї. Соціологи вказують, що ця ситуація стосується чи не кожної четвертої сім’ї в Україні!
Детальніше...
 
Юрій Павленко звернувся до керівників конфесій України з листами вдячності за підтримку усиновлення та самовіддане служіння інтересам дітей PDF Друк E-mail
30.09.2009 15:25
КИЇВ – Напередодні Дня усиновлення Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко звернувся з листами вдячності до керівників релігійних конфесій України, всіх віруючих, які виявляють духовну та моральну підтримку усиновленню, жертовне служіння дітям. Міністр зазначив, що в останні роки в Україні зроблено перші системні кроки із запровадження у сфері захисту дітей по-справжньому батьківської державної політики та пробудження уваги українського суспільства до проблем дітей.
Детальніше...
 
Комюніке міжнародної конференції "Церкви в Україні перед обличчям сучасних суспільних криз" PDF Друк E-mail
25.09.2009 10:33

23-25 вересня 2009 року в Одесі відбулася міжнародна конференція "Церкви в Україні перед лицем сучасних суспільних криз", організована міжнародною робочою групою «Примирення в Центральній і Східній Європі». У конференції взяли участь представники Євангелічно-лютеранської Церкви Німеччини, України та Білорусі; Польської, Української і Білоруської Православних Церков, Української і Білоруської Греко-Католицьких Церков, Римсько-Католицької Церкви в Україні, Польщі і Білорусі, а також представники Державного Комітету в справах національностей і релігій.

Детальніше...
 
Заява старших служителів християнських євангельських Церков України з приводу діяльності Сандея Аделаджа PDF Друк E-mail
29.12.2008 17:46
16 грудня 2008 року відбулася зустріч старших служителів євангельських церков України із старшим пастором релігійної громади «Посольство Боже» (м.Київ) Сандеєм Аделаджа, метою якої було озвучити претензії та з'ясувати питання, що хвилюють церкви та громадськість України, а також вказати на дії і вислови С.Аделаджа, що не відповідають Священному Письму. На наш превеликий жаль, з часу, що минув від вказаної зустрічі, С.Аделаджа не зробив дій, які можна було б розцінити як "вчинення гідного плоду покаяння".
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 Наступна > Кінець >>

Сторінка 15 з 16

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС