31 січня 2024 року глави євангельських Церков України зустрілися з спікером Палати представників Конгресу США Майком Джонсоном та поінформували його про стан справ і критичні потреби України в обороні незалежності від російської агресії. 

Під час зустрічі Головуючий у Нараді представників християнських Церков України, старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок передав спікеру Майку Джонсону спільний лист глав християнських Церков України, який був ухвалений на зустрічі глав християнських Церков України 10 січня. В листі очільники українських Церков закликають спікера Палати представників «продовжувати підтримувати боротьбу українського народу за свободу, незалежність і свободу віросповідання мудрими порадами, а також усіма іншими можливими засобами, включно зі зброєю, якої так бракує нашим захисникам на передньому краї свободи і демократії, зокрема тими озброєннями, про яке просять політичне та військове керівництво України».

Валерій Антонюк
Голова Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів
Росія тероризує та вбиває найбільшу країну Європи. І для брата Майка це було дуже важливо – почути голос одновірців. І для нас важливо, щоб окрім комунікації дипломатичними, військовими та парламентськими каналами, була оця дружня братська розмова між двома християнськими націями, адже і Америка, і Україна є країнами, які засновані на вірі в Ісуса Христа.

В зустрічі зі спікером Палати представників Конгресу США взяли участь старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Анатолій Козачок, голова Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк, єпископ Церкви адвентистів сьомого дня в Україні Станіслав Носов та народний депутат України кількох скликань Павло Унгурян.

Делегація українських релігійних діячів, до складу якої входили представники євангельських Церков України та представники Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви й Римсько-Католицької Церкви в Україні, взяла участь в заходах Саміту з міжнародної релігійної свободи, Національного молитовного сніданку США та Українського тижня, які відбулися у Вашингтоні з 30 січня до 3 лютого.