19 березня 2024 року в Києві в приміщенні Соціального центру Української Церкви ХВЄ відбулося засідання Секретаріату Наради Християнських Церков України, на якому було розглянуто низку питань в контексті підготовки чергової зустрічі Глав Християнських Церков України. 

Освіта та виховання на духовно-моральних засадах  було визначено головним питанням на засідання Наради Християнських Церков України, яке заплановане у квітні цього року. 

Представники Церков обговорили випадки щодо перешкоджання діяльності релігійних організацій в деяких областях України в контексті воєнного стану та спланували заходи щодо вирішення цих питань. Учасники засідання підтримали ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, спрямовані на гармонізацію державно-конфесійних відносин в Україні.

Секретаріат Наради Церков розглянув проект Положення про Нараду Християнських Церков України і рекомендував його до розгляду на зустрічі Глав Церков.

В Секретаріаті Наради Церков прийняли участь представники Української Церкви християн віри євангельської, Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви, Римсько-Католицької Церкви в Україні, Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів, Церкви адвентистів сьомого дня в Україні, Української християнської євангельської церкви, Української євангельської церкви, Української лютеранської церкви, Братства незалежних церков і місій євангельських християн-баптистів та Інституту релігійної свободи.

Нагадаємо, що 20 лютого 2024 року відбулася зустріч Глав Церков на якій було обговорено питання свободи підприєництва в умовах воєнного часу та створили Нараду Християнських Церков України.