13 травня 2024 року Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) зустрілася з Міністром церковних, міських і сільських справ та співпраці зі скандинавськими державами Королівства Данія Мортеном Даліном, Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Данія в Україні Олє Егбергом Міккельсеном та супроводжуючими їх особами.

Представники ВРЦіРО подякували міністру Мортену Даліну за його візит та розповіли данській делегації про боротьбу українського народу проти російської агресії, про гуманітарні виклики для українського народу та про роль церков під час війни. Українські релігійні діячі зазначили про те, що в Україні під час воєнного стану забезпечується свобода віросповідання, конфесії мають комунікацію з владою і в діалозі вирішують проблемні питання, які виникають. Представники Ради Церков поінформували данську делегацію про злочини Російської Федерації в релігійній сфері України.

Міністр Мортен Далін запевнив представників ВРЦіРО, що Данія цілковито підтримує Україну в боротьбі проти російської воєнної агресії, а його приїзд пов’язаний з бажанням засвідчити таку підтримку. «Україна бореться за свою свободу, і ця боротьба стосується свободи всієї Європи», зазначив Мортен Далін

В зустрічі взяли участь глави та уповноважені представники Українського Біблійного Товариства, Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви, Римсько-Католицької Церкви в Україні, Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн баптистів, Української Церкви християн віри євангельської, Церкви адвентистів сьомого дня в Україні, Української Лютеранської Церкви, Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви, Української Православної Церкви, Духовного управління мусульман України, Духовного управління мусульман АР Крим та Інституту релігійної свободи.