Представники різних церков і релігійних організацій обговорили з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Дмитром Лубінцем подальший розвиток взаємодії в сфері правозахисту та вирішення гуманітарних проблем в умовах війни.

Зустріч відбулася 21 грудня 2022 року в Києві в Офісі омбудсмена.

Учасники зустрічі звернули увагу на питання забезпечення функціонування гуманітарних коридорів та надання всебічної підтримки нужденним громадянам України, які також потребують духовної опіки та правової допомоги. 

“Ми розуміємо, як співвітчизникам нині важлива комунікація та розуміння того, що є інституції, які покликані їх захищати та допомагати”, – зазначив Дмитро Лубінець.

Присутні також обговорили питання спільного відвідування деокупованих територій за участі представників Офісу омбудсмена та Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).

У зустрічі взяли участь Головуючий у ВРЦіРО єпископ Маркос Оганесян, єпископ Римсько-Католицької Церкви в Україні Віталій Кривицький, перший заступник Старшого єпископа Української Церкви Християн Віри Євангельської Анатолій Козачок, митрофорний протоієрей Української Греко-Католицької Церкви о. Олекса Петрів та голова правління Інституту релігійної свободи Олександр Заєць.

Як повідомляв ІРС, 20 вересня цього року відбулася перша зустріч новопризначеного омбудсмена з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій.

Фото: ombudsman.gov.ua