Капелан Палати представників Конгресу США Маргарет Кіббен розповіла українським релігійним діячам про молитви конгресменів за Україну та практичну підтримку американського народу, яка надається українцям для відсічі російської агресії.

Зустріч представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій відбулася в Києві 21 лютого 2023 року під головуванням єпископа Української Лютеранської Церкви В’ячеслава Горпинчука.

Учасники зустрічі обговорили проблематику свободи віросповідання в Україні, передусім на окупованих Росією українських територіях, де дедалі зростає масштаб репресій і релігійних переслідувань з боку російської окупаційної влади.

Українські релігійні діячі подякували капелану Маргарет Кіббен за молитви в Конгресі США, військову та гуманітарну підтримку України з боку американського народу.

В зустрічі взяли участь представники Української Лютеранської Церкви, Православної Церкви України, Української Православної Церкви, Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів, Української Церкви Християн Віри Євангельської, Церкви адвентистів сьомого дня, Української Християнської Євангельської Церкви, Духовного управління мусульман України, а також Інституту релігійної свободи.