Глави церков і релігійних організацій разом з Президентом України Володимиром Зеленським та першою леді України взяли участь в урочистому заході «Молитва за Україну», що відбувся в Софійському соборі в Києві. 

Камерний хор виконав твір «Отче наш». Після цього пролунали короткі молитви за Україну й виступи  предстоятелів церков і керівників релігійних організацій. Релігійні діячі помолилися за український народ, щоб Господь беріг нашу країну, зміцнив воїнів які боронять її на передовій та за скорішу перемогу над російським агресором. 

Президент Володимир Зеленський подякував представникам духовенства за їхні молитви та слова підтримки та привітав усіх зі святом. «Вітаю вас із Днем Незалежності України. Бажаю всім нам перемоги», – сказав Глава держави, звертаючись до учасників заходу.

У цьому урочистому заході взяли участь глави та представники Православної Церкви України, Української Греко-католицької Церкви, Римсько-Католицької Церкви в Україні, Об'єднання іудейських релігійних організацій України, Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів, Української Лютеранської церкви, Української Церкви Християн Віри Євангельської, Української уніонної конференції Церкви адвентистів сьомого дня, Української Християнської Євангельської Церкви, Української Євангельської Церкви, Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви, Німецької євангелічно-лютеранської церкви України, Українського Біблійного Товариства, Духовного управління мусульман України та Духовного управління мусульман України Автономної республіки Крим.

Після завершення спільної молитви глави церков і релігійних організацій взяли участь в урочистостях на Софійській площі з нагоди Дня Незалежності України, де були присутні Президент України, урядовці, військове командування,  дипломати та іноземні гості високого рівня.

Фото: Андрій Сидор