Ворог, який напав на нас, повсюдно проявляє свою диявольську одержимість через нелюдську жорстокість та лихослів’я. Не сміймо уподібнюватись до нього!

З таким закликом залишатись шляхетними незалежно від обставин 12 березня Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернулася до народу України, з огляду на поширення лайливих звернень до російських солдат на білбордах і сітілайтах навіть тих українських міст, де немає жодного окупанта, а також в електронних документах застосунку «Дія» та на поштових марках.

ВРЦіРО наголошує в своєму заклику до українців: 

Ми всі – шляхетні воїни Світла – не маємо права дати запанувати над собою лихим думкам, лихим словам, а тим більше ділам у цей час особливого випробування нашої гідності та шляхетності.

Релігійні діячі різних конфесій зазначають, що народ України наразі бореться за добро і має стати учасником побудови нового суспільства, з новими – Божими стандартами, яке обов’язково принесе свої прекрасні плоди:

Стримаймо наші уста, щоб не промовити матюк, і це буде цеглинка в світлу будову нашого прекрасного майбуття.

У своєму заклику Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій просить власників рекламних агентств, магазинів і кафе, різноманітних ЗМІ та видавців усвідомити свою відповідальність перед Всевишнім, теперішнім та прийдешніми поколіннями, насамперед дітьми, та “не допускати проявів низькопробної вульгарщини” в публічному просторі.

Фотоколаж: Анна Буковська