Святкування Дня Незалежності України розпочалося з молитви

08:50
2433
Читайте на русском

Офіційні заходи із відзначення 29-річниці незалежності Української Держави розпочалися щорічного урочистого заходу "Молитва про мир і благословення України". 

Молитви благословення звершувалися главами конфесій, які входять до складу Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, на подвір’ї біля собору Софії Київської у присутності Президента України Володимира Зеленського та його дружини.

Головуючий у ВРЦіРО митрополит Епифаній, Предстоятель Православної Церкви УкраїниВіримо у важливість молитви про мир і Боже благословення для України, адже завдяки допомозі Всевишнього до цього часу український народ успішно протистоїть зовнішній агресії, виклику світової пандемії COVID-19, а також іншим сучасним викликам.


Традиція проголошення благословення для нашої країни та всього народу з нагоди святкування Дня Незалежності України має важливе духовне та символічне значення. Участь у цьому заході глав різних конфесій, представників держави та суспільства свідчить про єдність українського народу та про важливе місце віри у Всевишнього Бога у житті наших співгромадян.

За допомогою прямої телетрансляції цієї унікальної духовної події до молитви про благословення України змогли долучитися мільйони глядачів, як у віддалених куточках України, так і за її межами.


Фоторепортаж: о. Андрій СидорІнститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Більше по темі: ВРЦіРО