Институт религиозной свободы, г.Киев

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій ухвалила стратегічні рішення у сфері співпраці з державою
16.12.2008 00:18

КИЇВ – 16 грудня 2008 року у Прес-центрі національного інформаційного агентства «Укрінформ» під головуванням Голови Всеукраїнського Союзу об’єднань євангельських християн – баптистів В'ячеслава Нестерука відбулось чергове засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО), на якому було ухвалено стратегічні рішення про формалізацію співробітництва Церков і релігійних організацій з профільними органами державної влади у вирішенні актуальних проблем суспільства. У засіданні взяв участь Міністр охорони здоров'я України Василь Князевич та голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький.

Подробнее...
 
Представники конфесій обговорили питання взаємодії з державою у вирішенні суспільних проблем
02.12.2008 00:08

КИЇВ – 2 грудня 2008 року представники конфесій зустрілись для вирішення організаційних питань підготовки чергового засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. За результатами засідання Секретаріату Ради, яке відбулось у приміщенні Канцелярії ВСОЄХБ, було сформовано порядок денний та підготовлені проекти документів, запропоновані до розгляду главами Церков і релігійних організацій на засіданні ВРЦіРО у середині грудня цього року. Представники Церков і релігійних організацій обговорили актуальні питання державно-конфесійних відносин, зокрема законодавчі ініціативи в сфері поліпшення умов їх суспільно-важливої діяльності.

Подробнее...
 
Обращение руководителей христианских Церквей Украины к украинскому народу
10.10.2008 10:09
Дорогие братья и сестры, соотечественники!

          Всякое царство, разделившееся само в себе, опустеет, и всякий город или дом, разделившийся сам в себе, не устоит. (Мф. 12,25)

В условиях, когда снова в нашем государстве обостряется политическое соперничество, что подрывает основы нашей государственности, когда ведущие государственные институции не могут найти понимания, а разочарование, безразличие и утрата веры овладевают обществом - христианские Церкви Украины считают своей обязанностью обратиться к вам с изложением своего взгляда на эти проблемы и возможные пути их преодоления.
Подробнее...
 
Представники Церков обговорили наявний стан державно-церковних відносин в Україні
26.09.2008 13:41

КИЇВ – У приміщенні Бюро УГКЦ 25 вересня 2008 року відбулося чергове засідання Наради представників християнських Церков України, яке проходило під головуванням протоієрея Олекси Петріва (УГКЦ). Серед основних питань порядку денного засідання Наради було обговорення ситуації в сфері державно-церковних відносин в Україні та підготовка зустрічі глав християнських Церков України.

Подробнее...
 
Українські Церкви висловили Послу Індії в Україні своє занепокоєння відносно жорстоких утисків християн у цій країні
21.10.2008 13:37

КИЇВ – 21 жовтня 2008 року у зверненнях до Посла Індії в Україні пана Дебабрата Саха та Міністра закордонних справ України В. Огризка було висловлено занепокоєння глав християнських Церков України ситуацією з жорстокими утисками християн у Індії, які останнім часом поширились вже на кілька індійських штатів. Відповідні листи було спрямовано Головуючим у Нараді представників християнських Церков України, Верховним Архієпископом УГКЦ кардиналом Любомиром (Гузаром) відповідно до рішення, ухваленого на зустрічі першоієрархів українських Церков від 7 жовтня 2008 року.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Следующая > Последняя >>

Страница 269 из 270

Законодательные акты

Закон Украины «О свободе совести и религиозных организациях»
Закон от 23 апреля 1991 года № 987-XII (по состоянию на 12 декабря 2012 г.), украинский
Подробнее ...

Публикации

Террор на оккупированных территориях: ИРС опубликовал факты религиозных преследований
Институт религиозной свободы представил доклад «Свобода вероисповедания под прицелом: российский террор на оккупированных территориях Восточной Украины».
Подробнее ...

Международные документы

Потомакский план действий
Итоговый документ Встречи на уровне министров по укреплению свободы вероисповедания (Вашингтон, 24–26 июля 2018 г.)
Подробнее ...

Консультации

ИРС объясняет последствия военного положения для свободы вероисповедания в Украине
В связи с введением военного положения не может ограничиваться конституционное право на свободу мировоззрения и вероисповедания, предусмотренное статьей 35 Конституции Украины.
Подробнее ...
 
Минюст разъяснил порядок включения религиозных организаций в Реестр юридических лиц (ДОКУМЕНТ)
Министерство юстиции Украины разъяснило порядок включения сведений о религиозной организации, зарегистрированной до 1 июля 2004 года, данные о которой отсутствуют в Едином государственном реестре юридических лиц.
Подробнее ...

Судебные решения

Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 про проведення публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій
Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 від 08.09.2016 року у справі № 1-13/2016
Подробнее ...

Заявления, обращения

Обращение Совета Церквей накануне второго тура выборов Президента Украины
Призываем все политические силы не провоцировать насилие и не распространять вражду в медиа, воздержаться от агрессии и персональных оскорблений, не поддаваться на провокации и сохранять общественный порядок..
Подробнее ...

УкраїнськаРусский

cледить за новостями   присоединяйся!

Подпишитесь на рассылку самых важных новостей ИРС:

Блог Максима Васина

Регистрация церквей по-новому

Юридические ответы на вопросы о принятом законопроекте № 4128-д и новой процедуре регистрации церквей.

Доклад ИРС

Доклад "Свобода вероисповедания под прицелом"

Российский террор на оккупированных территориях Восточной Украины.

Контакты

Почтовый адрес:
Украина 01001, 
г. Киев-1, а/я 471–В
Институт религиозной свободы
Отправить письмо в ИРС